Kurumsal

Kurumsal


ENTE A.Ş, endüstriyel tesislerin yatırım, revizyon, konstrüksiyon ve imalat işlerinde, güçlü mühendislik altyapısı ve 25 yıllık sektörel tecrübesi ile bulunduğu her alanda kendisini kanıtlamış, güvenilir bir geçmişe sahiptir. Türkiye ve bölge ülkelerde kendi alanında uzman, araştırmacı, yenilikçi ve teknolojiyi yakından takip eden global firmaların ürün temsilcisi olarak, müşterilerimize güncel, en az bakım gerektiren, sorunsuz çalışabileceği ve en kolay yönetebileceği proses çözümleri sunmaya devam ediyoruz. Hızla gelişen madencilik, seramik, metalurji, kimya, gıda, geri dönüşüm, arıtma, çevre, enerji vb. sektörlerdeki yatırımlarınızda proses çözümleri, verimlilik ve kapasite artırımı konularında hedeflerinizi doğru bir iş planlamasıyla hayata geçirmenize destek oluyor, işinizde katma değer yaratacak anahtar teslim tesisler kuruyoruz.

25 yıldır endüstriyel imalat, kurulum, montaj, çelik konstrüksiyon ve inşaat işleri yapan Grup Firmamız; Türkiye’nin önde gelen seramik ve hammadde tesislerine sahip firmaların teknik altyapısında yetişmiş, endüstriyel proses tesislerinin proje, üretim, kurulum, işletme, bakım ve otomasyonu konusunda deneyimli yönetim ve teknik ekip üyelerini bünyesine katarak 60 kişilik profesyonel bir ekip kurmuş olup ENTE Endüstriyel Tesisler Makine Proses İmalat Sanayi ve Ticaret A.Ş. ünvanıyla faaliyetlerini sürdürmektedir .

Yurtiçi ve yurtdışı projelerde daha rahat bir entegrasyon için Proje, Satış & Pazarlama ve Yönetim Ofisimiz İstanbul’da faaliyete geçmiş, firmamızın kurumsallaşma hedefi ile oluşturduğu plan çerçevesinde ilk etapta 3.000 m2 kapalı alan üzerine projelendirilen yeni imalat tesisimiz Çanakkale'nin Çan ilçesinde üretime geçmiştir. Ayrıca projelerimizde sahada görevlendirilmek üzere mobilize teknik ve saha uygulama ekipleri oluşturulmuştur.
 

Galeri